Menu
Sepetim

Bioser Bitki Özlü Masaj Jeli 3 Adet

Bioser Bitki Özlü Masaj Jeli 3 Adet
Yeni
Bioser Bitki Özlü Masaj Jeli 3 Adet

Kullanım Şekli;

Kullanımı masaj yapılacak bölgeye dairesel hareketlerle yeterli miktarda sürünüz.

İçindekiler


 • Diyonize su
 • Mentol
 • Carbopol
 • Msm
 • Kekik yağı
 • Nane yağı
 • Okaliptus yağı
 • Meneviş yağı
 • Zencefil yağı
 • Karanfil yağı
 • Biberiye yağı
 • Anason yağı
 • Rezene yağı
 • Lavanta yağı
 • Portakal yağı
 • Pelesenk yağı
 • Acıbiber yağı
 • Sodyum metil
 • Trietanolamin
 • Capicum
 • Kekik üzümü yağı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
237,00TL
Vergiler Hariç: 200,85TL
 • Stok Durumu: 1000
 • Ürün Kodu: BIO-003

Ürün Özellikleri

Bioser bitki özlü masaj jeli sizlere bugüne kadar çeşitli nedenlerle ihmal ettiğiniz bedeninizle yeniden barışma olanağı sunan, yüzde yüz bitki özlerinden üretilmiş ve ağrı kesici özelliği ile dikkatleri üzerine çeken doğal bir üründür. Toplumumuzda yaygın olarak bulunan lüzumsuz ağrı kesici kullanımını ortadan kaldırmak, rahatlatıcı ve tedavi edici özellikleri ile bilinen masajın evlerinize girmesini sağlamak ürünümüzün temel amaçlarındandır.


Günümüz insanı gerek günlük hayat koşuşturmacası gerek büyük şehirlerde yaşamanın oluşturduğu şartlar neticesinde, doğal hayatından gittikçe uzaklaşmaktadır, bu durum insan vücudunun ihtiyacı olan fiziksel aktivitenin gün geçtikçe hayatımızdan çıkmasına neden olmaktadır. Günümüzde yaşadığımız birçok fiziksel ağrının altında yatan temel sebep, yeterince hareket edemeyişimizdir. Aynı şekilde güneş ışınlarının salgıladığı d vitamininden bedenimizi mahrum bırakıyor oluşumuz da vücudumuzda kimi fiziksel sıkıntılar yaşamamızın nedenlerinin başında gelmektedir. Aynı şekilde romatizma, migren ve sinüzit gibi kronik rahatsızlıklar hayatımızı her zamankinden daha zor hale getirmektedirler. Bioser bitki özlü masaj jeli doğal yapısı, pratik ve hızlı tesir eden içeriği ile sizleri ağrılarınızdan kurtarmayı hedeflemektedir.


Ağrılarınızın Yaşantınızdan Çaldığı Konforu Geri Veriyoruz

Yüksek bir plaza binasında mesai yürüten bir ofis çalışanı olabilirsiniz, ya da evinde çocuklarına bakan günlük uğraşlar neticesinde evden çıkamayacak durumda olan bir ev kadını da olabilirsiniz, her durumda günlük yaşam şartlarımız bedenimizin günden güne doğal yapısından uzaklaşmasına sebep olmakta, bedenimize karşı yerine getirmemiz gereken ödevlerimizi gün geçtikçe ihmal etmemiz sonucunu doğurmaktadır. Bu durum çok geçmeden vücudunuzda çeşitli ağrılar yaşamanıza neden olabilecektir. Bu durumda kısa zaman içerisinde uygulanabilecek en iyi tedavi yönteminin ağrı kesiciler olduğu bir gerçektir, ancak sık kullanılan ağrı kesicilerin içerisinde barındırdığı kimyasalların vücudumuza zarar verdiği de bir başka gerçektir. Bioser bitki özlü masaj jeli, sizlere kimyasallar olmadan ağrılarınızdan kurtulma olanağı sunmaktadır.


Bioser Masaj Jeli

Masajın Tedavi Edici Yönlerini Bioser ile Keşfedin

Masaj ilk çağlardan beridir insan vücudunun rahatlaması, kan dolaşımının hızlanması ve bedenimizin sağlığına kavuşması için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Kılcal damarlarımızdaki kan dolaşımının hızlandırılması, vücudumuzda oluşan ödemlerin atılması, geçirdiğimiz bir kaza sonrası uzuvlarımızın eski işlevlerini tekrar yerine getirmesi için masaj tedavisinden faydalanabilmekteyiz. Aynı şekilde günümüz insanının en ciddi sağlık problemlerinin başında gelen stres ile mücadele etmek için de masaj tedavisi oldukça sık kullanılan bir tedavi yöntemi olarak varlığını sürdürmektedir. Günümüzde bir lüks haline gelmiş olan masaj tedavisi bioser bitki özlü masaj jeli sayesinde bir ayrıcalık olmaktan çıkmış, yüzde yüz bitkisel formüller ile hazırlanmış bu jel sayesinde, masaj günlük yaşantımız dahilinde kolayca uygulanabilir hale gelmiştir.


Üstelik masaj yaptırmanın yukarıda sayılan rahatlatıcı ve tedavi edici özellikleri dışında, bioser bitki özlü masaj jeli sayesinde bedenimizde beliren ağrılar da kısa sürede ortadan kalkabilecektir.


Bitki Özlerinin İyileştirici Etkisini Sizlere Sunuyoruz

Bitki özü, bitkilerden elde edilen ve bir bitkiye ait besleyici ve onarıcı özellikleri içerisinde barındıran, gıda ve ilaç sanayinde kullanımı oldukça yaygın olan bitki hücrelerinden elde edilen özlerdir. Bitki özlerinin tedavi edici, onarıcı özü insanlık tarihinin çok eski zamanlarından itibaren keşfedilmiş bir gerçektir. Bitki özü elde etme ve kimi rahatsızlıklarda kullanma yöntemleri insanlık tarihinde çok eski yıllara dayanıyor olsa da özellikle son on sene içerisinde bu konuda oldukça başarılı çalışmalar yapılmış, bitki özlerinin gıda ve ilaç üretiminde kullanımı hız kazanmıştır.


Bioser bitki özlü masaj jeli firmamız bünyesinde bulunan arge departmanın dört buçuk yıl süren ve onlarca bilim insanı, sağlıkçı, fizyoterapist ve kimyagerin dahil olduğu araştırma ve uygulama çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu masaj jeli sayesinde, fiziksel sıkıntılarınız uzman bir masöre ya da masöze ihtiyaç duymadan kolayca giderilebilecek, masaj tedavisi sizler için bir lüks olmaktan çıkacaktır.


Yirmi iki farklı bitki kullanılarak hazırlanan bioser bitki özlü masaj jeli, migren, romatizma, tutulma, eklem ağrıları gibi ağrılarınıza kısa sürede son vereceği gibi, günlük stres ve koşuşturmacanın yarattığı gerilimi de bedeninizden söküp atabilecektir.


Ürünümüzün içerisinde bulunan on bir farklı bitkiye ait vitamin ve mineraller, vücudunuzdaki ödemleri temizleyerek, kılcal damarlarınızda kan dolaşımını hızlandıracaktır. Ürünümüzün içerisinde bulunan diğer on bit bitki özü sayesinde ise, ağrı hissettiğiniz bölgelerdeki rahatsızlığınız kısa sürede ortadan kalkacaktır.


Bioser Masaj Jeli

Bioser Masaj JeliPratik Kullanım Hızlı Çözüm


Günlük yaşantıda ağrı kesici ve antibiyotik ilaç kullanımı ülkemizde oldukça yüksek oranlarda seyretmektedir. Ağrılarımızdan kurtulmanın pratik bir yolu olarak görülen ilaç kullanımı, barındırdığı kimyasal maddeler nedeniyle yersiz kullanımda bedenimize zarar vermeye başlamaktadır. Aynı şekilde sık ağrı kesici kullanımı bedenimizin ağrı eşiğinin düşmesine ve zamanla ilaca olan bağımlılığımızın artmasına yol açmaktadır, dolayısıyla kullandığımız ağrı kesiciler bir müddet sonra etkisini yitirmekte ve sıkıntılarımıza derman olmaktan uzaklaşmaktadır. Bioser bitki özlü masaj jeli bedensel ağrılarınızda, ağrı kesicilere olan bağımlılığınızı ortadan kaldıracak, üstelik ağrılarınızdan kurtulma noktasında çok daha net bir çözüm ortaya koyacaktır.


Bioser bitki özlü masaj jeli vücudunuzun kolayca emebileceği şekilde üretilmiştir. Nano teknoloji olanakları kullanılarak hazırlanmış jelimiz bedeniniz tarafından yüzde yüz emilim gerçekleştirmektedir. Bu özelliği ile ürünümüz ancak yüzde 50 emilim gerçekleştiren kremlerden ayrılmaktadır. Pratik ve kolay kullanım özelliği, uzman bir masöre ya da herhangi birine ihtiyaç duymadan ürünümüzden faydalanabilmeniz i sağlamaktadır.


Bioser bitki özlü masaj jeli vücudunuza sürüldükten sonra ağrıyan bölgeye uygulayacağınız kısa oval masaj hareketleriyle kolayca bedeniniz tarafından emilecektir, emilim gerçekleştikten sonra birkaç dakika daha masaj işlemini devam ettirmeniz, hızlanan kan dolaşımı ile birlikte ağrınızın dinmesini sağlayacaktır. İlk kullanım sonrası ürünümüzün sekiz saat boyunca ağrıları ortadan kaldırdığı tespit edilmiştir. Ürünümüzün düzenli kullanılması halinde bu süre uzayacak ve üç kutu ürünün tüketilmesi durumunda kronik ağrılarınızın dahi tamamen ortadan kalkacaktır.


Bioser bitki özlü masaj jeli migren yaşayanlar için alın bölgesine, ense köklerine, elmacık kemiklerine ve şakaklara uygulandığı taktirde etkisini kısa sürede gösterecektir. Aynı şekilde sinüzit problemi yaşayanlar ise masaj jelini elmacık kemiklerine ve dudaklarına uyguladıklarında on dakika gibi kısa bir sürede iltihap boşalımı yaşayacak böylece ağrılarından kısa sürede kurtulacaklardır. İçeriğinde bulunan rezene ve lavanta özü kullanım sonrası yüzünüzde herhangi bir parlaklık ya da rahatsız edici bir koku kalmasına mani olmaktadır.


Bioser Bitki Özlü Masaj Jeli Yan Etkileri Nelerdir

Bioser bitki özlü masaj jeli içeriğinde insan bedenine zararlı hiçbir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Ürünümüz 2011 tüketici ödülü ve Avrupa Gazeteciler Cemiyeti ödüllerinin de sahibidir.

Bioser bitki özlü masaj jeli ağız yoluyla alınan ağrı kesicilerin aksini midenizi yormaz, sizi ağrı kesici bağımlılığından kurtarır. Aynı şekilde krem değil de jel olarak üretilmiş olmasından kaynaklı olarak bedeninizde tam emilim sağlar ve vücudunuzun alerjik reaksiyonlar göstermesine mani olur. Bioser bitki özlü masaj jeli sizi ağrılarınızdan kurtardığı gibi, ağrı kesici masraflarınızı da ortadan kaldıracaktır. Doğa ve kullanıcı dostu içeriği ile bioser bitki özlü masaj jeli ağrılarınızdan kurtulduktan sonra dahi huzurla kullanabileceğiniz, sizin için vazgeçilmez bir ürün haline gelecektir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.

Whatsapp