Menu
Sepetim

Kolonya Diyarı Blog RSS Feed

22 Sep Greenwind Portakal Çiçeği Kolonyası
Kolonya 0 341
Greenwind Portakal Çiçeği KolonyasıKolonya, Türk kültüründe önemli bir yeri bulunan hem ikramı hem de temizliği sembolize eden bir gelenektir. Misafir ağırlanırken ve hasta ziyaretlerinde çoğunlukla tercih edilmektedir. Misafir ağırlamanın olmazsa olmazlarından olan kolonyanın sahip olması gereken bileşenler bulunur. Gelişigüzel üretilmiş bir kolon..
22 Sep Greenwind Mandalina Kolonyası
Kolonya 0 345
Mandalina KolonyasıKolonya, kültürümüzde önemli bir yer tutan ve sıklıkla kullandığımız bir üründür. Gerek ağırladığımız misafire ikramda olsun, gerek hasta ziyaretlerinde hediye olarak sunmada olsun hayatımızda önemli bir yer tutar. Elbette bu ikramlarda kullandığımız kolonya kaliteli ve hoş kokulu olmalıdır. Profesyonelce hazırlanmamış bir kolony..
22 Sep Greenwind Limon Lime Kolonyası
Kolonya 0 485
Limon Lime KolonyasıTürk kültüründe önemli bir yere sahip olan kolonya, hem temizleyici hem de ferahlatıcı özelliğiyle milletimizin büyük kesimi tarafından tercih edilmektedir. Misafir ağırlarken ikram etmemiz, hasta ziyaretlerinde hediye olarak götürmemiz hep bu kültürün ayrılmaz parçalarıdır. Bu açıdan baktığımızda kullandığımız ve ikram ettiğimi..
22 Sep Greenwind Kolonya Özel Günlerde de Yanınızda
Kolonya 0 524
Greenwind Kolonya Özel Günlerde de YanınızdaHazine ve Maliye Bakanı Sn. Lütfü ELVAN ve eşi Sn Zeliha ELVAN’ın oğulları Emre ELVAN, Mervenur AYDAR ile dünya evine girdi. Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen düğüne siyaset ve iş dünyasından birçok davetli katıldı.Pandemi sebebiyle davetlilerin maske ile katılım gösterdiği düğünde davetlilere d..
20 Sep Tarihte Kolonyanın İlk Bulunuşu
Kolonya 0 477
Kolonya Nasıl Bulundu, İlk Kolonya Hangisiydi?Kolonya Nasıl Bulundu?Tarihte ilk kolonya, 1709 yılında İtalyan Giovanni Maria Farina tarafından ilk kez üretilen etil alkol, su ve limon, çiçek veya tütün esansı gibi hoş koku veren maddelerin karışımından oluşan bir tür parfüm şeklinde bulunmuştur.O zamanlarda ve şimdide de olduğu gibi, içerisindeki a..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.

Whatsapp