Limon Lime Kolonyası

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan kolonya, hem temizleyici hem de ferahlatıcı özelliğiyle milletimizin büyük kesimi tarafından tercih edilmektedir. Misafir ağırlarken ikram etmemiz, hasta ziyaretlerinde hediye olarak götürmemiz hep bu kültürün ayrılmaz parçalarıdır. Bu açıdan baktığımızda kullandığımız ve ikram ettiğimiz kolonyanın kaliteli ve hoş kokulu olması önemlidir. Özellikle kolonya denilince ilk akla gelen limon esansının çok yakıcı olmaması, ferahlık vermesi gerekir. Eğer kolonya bu özellikleri taşımazsa yoğun bir alkol karışımından başka birşey olmayacaktır.

Kültürümüze ait olan kolonyayı kaliteli bir markayla sunmak adına, Asay Danışmanlık olarak Kolonya Diyarı sitesini kurmuş bulunmaktayız. Bitki Vadisi AŞ'nin İstanbul distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz Greenwind kolonyaları, yüksek teknolojiyle üretilmiş kaliteli ve vazgeçilmez nitelikte ürünlerdir. Türkiye'nin tamamında geniş bir müşteri portföyümüzün olması, bu kaliteyi ispatlar niteliktedir.

Greenwind Limon Lime Kolonyası İçeriği ve Üretimi

Greenwind markasına ait tüm kolonyaların içeriğinde bulunan esans özleri Bitki Vadisi AŞ'ye ait tesislerde distilasyon yöntemiyle üretilmektedir. Bitkinin özüne ait esansın alınması işlemine verilen ad olan distilasyon işlemi uzun ve zorlu bir süreçtir. Ancak bu sürecin sonunda elde edilen esans kaliteli ve kalıcıdır. Greenwind markasına ait tüm kolonyalarda bu zahmetli işlem neticesinde elde edilen esanslar kullanılmaktadır. Bu yüzden tüm kolonyalarımızın kalıcılığı üst düzeydedir.

Greenwind Limon Lime Kolonyasının esansı limon lime yani misket limonudur. Misket limonu, turunçgiller familyasından bir limon çeşididir. Normal limondan daha fazla ve güçlü bir aromaya sahiptir. Bu nedenle klasik limon kolonyalarından daha aromatik ve ferahlatıcı bir kokusu vardır. Limon lime esansı ve etil alkolün suyla karıştırılması neticesinde elde edilen Greenwind Limon Lime Kolonyası, aynı özenle şişelenerek tüketiciyle buluşmaya hazır hale gelmektedir.

Limon lime bahçelerinin ferahlığı ve enerjik kokusunun kolonyayla buluştuğu bu ürünümüz özel sprey şişe ve farklı gramajlarda klasik şişelerde sunulmaktadır. Özel tasarlanmış sprey şişe sayesinde kolonyanızı daima yanınızda taşıyabilir, gün boyu kullanarak ferahlayabilirsiniz. Sprey şişe sayesinde kolonyanın gereksiz israfı önlenmekte ve istenen bölgeye tatbik edilebilmektedir.

Bitki Vadisi AŞ'nin Mersin tesislerinde üretimi yapılan Greenwind kolonyaları, günlük 20000 şişeye kadar üretim kapasitesine sahiptir. Yüksek teknolojiye sahip makinelerle üretim yapılmakta ve aynı teknolojiyle depolanıp tüm Türkiye'ye dağıtılmaktadır. Bu yüksek teknoloji ve kalitenin birleşimi olan Greenwind kolonyalarının İstanbul distribütörü olarak, bu ürünleri tüm İstanbul'a sunduğumuz için kıvanç duymaktayız. Aynı kaliteye sahip tüm ürünlerimizi mağaza sayfamızda inceleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.


Greenwind Limon Lime Kolonyası ve Dezenfektan Özelliği

Kolonyalar içerdikleri etil alkol nedeniyle dezenfektan özelliğine sahiptirler. Bakteri ve virüslerin yok edilmesi için gerekli alkol derecesi 80'dir. Greenwind markasına ait tüm kolonya çeşitlerimiz 80 derecedir. Bu nedenle günlük kullanımla ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Pandemi sürecinde gördüğümüz gibi özellikle el temizliği virüslerden korunmak için büyük önem taşımaktadır. Ellerinize sıkacağınız herhangi bir Greenwind kolonyası virüs ve bakterileri yok edecektir. Ayrıca hoş kokusu sayesinde gün boyu ferahlık sağlayacaktır.

Siz de Greenwind Limon Lime Kolonyasını seçerek tüm gün ferahlık sağlayabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini ilk kullanışta farkedeceksiniz. Üretim tesislerimiz kalite standartlarına uygun üretim yapmakta ve kalite belgesi sahibidir. Kalite belgesine sahip olmayan kolonyalar hem cildinizi tahriş etmekte, hem de ağır kokusu nedeniyle kullanılamamaktadır. Bu nedenle seçiminizde mutlaka Greenwind gibi kalite belgesi sahibi markaları tercih etmelisiniz.