Mandalina Kolonyası


Kolonya, kültürümüzde önemli bir yer tutan ve sıklıkla kullandığımız bir üründür. Gerek ağırladığımız misafire ikramda olsun, gerek hasta ziyaretlerinde hediye olarak sunmada olsun hayatımızda önemli bir yer tutar. Elbette bu ikramlarda kullandığımız kolonya kaliteli ve hoş kokulu olmalıdır. Profesyonelce hazırlanmamış bir kolonya, alkol ve esans karışımından öteye geçemeyecektir.

Asay Danışmanlık olarak yılların verdiği tecrübeyle giriştiğimiz bu sektörde Greenwind markasının İstanbul distribütörü olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kolonya Diyarı sitemizde Greenwind markasına ait tüm kolonya ürünlerine ulaşabilir ve rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Greenwind markasının kalitesi Asay Danışmanlık ve Kolonya Diyarı'nın üstün hizmet anlayışıyla buluşarak tüm İstanbul ürünlerimizle tanışacaktır. Siz de Greenwind kalitesiyle tanışmak için mağaza sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.


Greenwind Mandalina Kolonyası İçeriği ve ÜretimiKolonya imalatı sanılanın aksine profesyonellik isteyen bir üretimdir. İçeriğinde kullanılan bileşenlerin gelişigüzel kullanılması ve kalitesiz olması kolonyayı, alkol ve su birleşimi ağır bir karışım yapacaktır. Bu nedenle kolonya alırken mutlaka üreticisinin kim olduğuna bakmalısınız. Greenwind kolonyaları Bitki Vadisi AŞ'nin lisanslı markasıdır. Uzun yıllardır Mersin'deki üstün teknolojiye sahip tesislerinde kolonya ve aromatik yağ üretimi yapmaktadır. Esans üretimi tamamen Bitki Vadisi AŞ'ye aittir. Bu nedenle kolonyanın içeriğindeki en önemli bileşenlerden olan esansın kalitesi şansa bırakılmamaktadır.

Esans üretimi zorlu ve uzun bir süreçten oluşur. Distilasyon adını verdiğimiz yöntemle bitkilerin özlerinden, kolonyanın kokusunu oluşturan esans üretilmektedir. Distilasyon yöntemi ile elde edilen esanslar yüksek kalitede ve kalıcı kokulardır. Bu nedenle Greenwind kolonyalarının her bir ürünü kalıcı bir etkiye sahiptir. Elde edilen esans ile etil alkolün suyla karıştırılması sonucunda kolonya meydana gelmektedir. Kolonyada alkol kokusunun baskın olmaması için esans kaliteli olmalıdır ve yeterli miktarda bileşime eklenmelidir. Greenwind markasına ait tüm ürünlerde aromatik kokular haricinde rahatsız edici bir koku almazsınız. Bu da kullandığımız esansın kaliteli ve yeterli miktarda oluşundan kaynaklanmaktadır.

Bitki Vadisi AŞ tarafından Mersin'deki yüksek teknolojiye sahip tesislerde üretilen Greenwind kolonyalarının depolanması ve tüm Türkiye'ye ulaştırılması da teknolojik süreçleri içermektedir. Kısa süre içerisinde tüm Türkiye'de sık tercih edilen bir marka olmanın ardında bu teknoloji ve kalite bulunmaktadır. Bitki Vadisi AŞ'ye ait tesislerde günde 20000 adede kadar üretim yapılabilmektedir. Üretim dışında depolanma ve tedarik zinciri de sorunsuzca yönetilmektedir.


Greenwind Mandalina Kolonyası ve Dezenfektan ÖzelliğiSon 2 yılda dünya üzerinde yaşanan pandemi sebebiyle kişisel hijyen büyük önem taşır hale geldi. Uzmanlar tarafından virüsten ve bakterilerden korunmanın en hijyenik yolunun etil alkol olduğu belirtildi. Bu sebeple yıllardır kokusu için kullandığımız kolonyanın dezenfektan özelliği büyük önem kazandı. Özellikle 80 derece alkol içeren kolonyaların dezenfektan özelliğinin bulunduğunu belirten uzmanlar, kolonya kullanımının hijyen açısından önemli olduğunu belirtti. Greenwind markasına ait tüm kolonyalarda olduğu gibi Mandalina Kolonyası da 80 derece alkol seviyesine sahiptir. Bu da güçlü bir dezenfektan olduğunu göstermektedir.

Bu ürünümüzde yer alan mandalina esansı, mandalina bahçelerinde gezerken aldığınız aromatik kokuların birleşimidir. Narenciye kokusu enerjik ve ferahlatıcı bir etki bırakmaktadır. Mandalina kokusu, kolonya kullanımında limondan sonra en çok tercih edilen narenciye kokusudur. Özel sprey şişesi sayesinde gün boyu yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sprey şişeyi atmayarak Greenwind Mandalina Kolonyasının litrelik ürününden sipariş vererek kendiniz kolayca doldurabilirsiniz.

Kolonya Diyarı sitesi olarak sunduğumuz Greenwind Mandalina Kolonyası gerek kokusu gerek kalıcılığıyla gün boyu ferahlamanıza yardımcı olacaktır. Etkisi sürdüğünüz andan sonra saatler boyu sürecektir. Bunun dışında elinizi dezenfekte ihtiyacı hissettiğinizde sürmeniz yeterli olacaktır.