Greenwind Kolonya Özel Günlerde de Yanınızda


Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Lütfü ELVAN ve eşi Sn Zeliha ELVAN’ın oğulları Emre ELVAN, Mervenur AYDAR ile dünya evine girdi. Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen düğüne siyaset ve iş dünyasından birçok davetli katıldı.

Pandemi sebebiyle davetlilerin maske ile katılım gösterdiği düğünde davetlilere de hijyenik bir jest yapıldı. Girişte kurulan stand ile davetlilere Greenwind kolonya ve Handsept dezenfektanları hediye edildi. Düğün organizasyonunda böylesi bir jest takdir toplarken, davetlilerin de yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Greenwind kolonya ve Handsept dezenfektanlarının üreticisi olan Bitki Vadisi AŞ’nin kurucusu Sn. Coşkun DOĞMUŞ ve eşi Sn. Hülya DOĞMUŞ’un da katıldığı düğün, nikah töreni eşliğinde devam etti. Kabinenin birçok bakanının şahitlik ettiği nikah merasiminin ardından Emre-Mervenur çifti resmen dünya evine girdi.

Biz de Kolonya Diyarı ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diler, kolonya ve dezenfektan seçimlerinde Greenwind ve Hansept markalarını tercih ettikleri için teşekkür ederiz.