Menu
Sepetim

Hakkımızda

Kolonya Diyarı Hakkında...


Kolonya Diyarı, Asay Danışmanlık bünyesinde kolonya ve dezenfektan satışı üzerine kurulmuş bir iştiraktir. Distribütörlüğünü yaptığımız markaların tüketicilere ulaşmasında titizlikle çalışarak, kaliteli ve üstün hizmet anlayışını İstanbul’un her bir noktasına ulaştırmaktayız. Şirket kültürümüzde yer verdiğimiz bu değerleri her şeyin üstünde tutarak, müşterilerimize etik ve kaliteli bir ticaret anlayışı sunmaktayız.


Hijyen konusunda önemli bir yere sahip olan kolonya ve dezenfektanlar, ancak kaliteli üreticilerin elinde hijyenik vasfa kavuşurlar. Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği resmi makamlarca belgelenmiş olmakla beraber müşteri portföyümüz de günden güne artmaktadır. Birçok marka içerisinden sıyrılarak tercih edilen bir marka olarak kabul görmek, sahip olduğumuz sorumluluk bilincini daha da pekiştirmektedir.


Bitki Vadisi Tıbbi ve Aromatik Yağlar Üretim San. Ve Tic. A. Ş’nin İstanbul distribütörü olarak hizmet veren, Greenwind ve Hand Sept markalarının distribütörlüğünü yapan Kolonya Diyarı, ürün gamındaki tüm kolonya ve dezenfektanların satışıyla beraber, satış sonrası destek hizmetlerini de yürütmektedir.


Türk kültüründe önemli bir yere sahip kolonyanın hijyenik olmasının yanında kokusu da büyük önem taşır. Greenwind markamızın üretim tesislerinde büyük bir titizlikle ve uzun laboratuar çalışmaları sonucunda elde edilen kolonya esansları ile daha kalıcı ve ferah kolonya ailesi elde edilmiştir. Bu kaliteyi ve hizmeti İstanbul’a sunmak önemli övünç kaynağımızdır. Şirketimizin yer aldığı tüm işkollarında olduğu gibi Kolonya Diyarı olarak da her zaman mutlu ve memnun müşteri mottomuzu sürdürmekte kararlıyız.


Tüm bunların dışında hizmet gösterdiğimiz her sektörde olduğu gibi bu sektörde de müşteri odaklı ticaret anlayışı doğrultusunda hareket etmekte ve temsil ettiğimiz markaların değerini İstanbul’a sunmaktayız. Türkiye’ye değer katan ve müşteri memnuniyetini esas alan birçok projede daha yer almayı düşünmekteyiz. Bu vizyon ve şirket kültürümüzü ait olduğumuz her sektöre yayarak müşteri portföyümüzü günden güne arttırmayı hedeflemekteyiz.Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.

Whatsapp